FUSHATE NDERGJEGJESUESE!

FUSHATE NDERGJEGJESUESE!

U zhvillua sot në ambjentet e shkollës së mesme "Sami Frashëri" konkursi me video sensibilizuese dhe informuese për zhvillimin e njohurive mbi menaxhimin e mbetjeve urbane dhe ato të rrezikshme; si dhe një demonstrim i punimeve të nxënësve me materiale të...

FORUMI KOMBETAR I NDOTJES

FORUMI KOMBETAR I NDOTJES

Ndotja në ditët e sotme është një cështjet me ndjeshmëri globale. Ekonomitë e zhvilluara kanë prioritet intesifikimin e rritjes së zhvillimit duke shfrytëzuar mjedisin dhe resurset e tij për rrjedhojë kjo disbalancë provon uljen ekonomike në terma afatgjatë. Shqipëria...

Categories

Calendar

June 2023
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Archives